Pomoc językowa Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice

Pomoc we wszelkich sprawach urzędowych i formalnych, wypełnianie formularzy obcojęzycznych, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, szybka pomoc językowa.

Przez kilkanaście ostatnich lat świat skurczył się dzięki wejściu Polski do UE, globalizacji, łatwym i szybkim podróżom i przemianom gospodarczym. Częściej odwiedzamy inne kraje, zaciekawieni odmiennymi kulturami czy po prostu w pogoni za rozwojem i karierą. Polacy często wiążą swoje plany życiowe i aktywność zawodową z zagranicą, co za tym idzie stają się czynnymi uczestnikami życia w obcym kraju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy pomoc w kontaktach telefonicznych i mailowych z wszelkiego rodzaju zagranicznymi instytucjami, od urzędów po szpitale czy banki. Na miejscu w naszym biurze szybko i sprawnie wypełnimy dla Państwa formularze niezbędne do uzyskania zagranicznych świadczeń, napiszemy pismo do urzędu, wyjaśnimy wszelkie sprawy telefonicznie w języku angielskim i niderlandzkim. Pozostałe języki obsłużymy telefonicznie lub po wcześniejszym uzgodnieniu.

pomoc-jez

Od lat skutecznie pomagamy w kontaktach z zagranicznymi urzędami i organami administracyjnymi, w tym często z holenderskim Urzędem Skarbowym (Belastingdienst), z Urzędem Wykonawczym ds. Ubezpieczeń Pracowniczych (UWV), Bankiem Ubezpieczeń Społecznych (SVB), z bankami, szpitalami itp.