Dla tłumaczy

tlum4

Nasz zespół

Nasz zespół opiera się na dwóch ważnych filarach. Jeden z nich to wewnętrzny dział tłumaczy i weryfikatorów. W dziale tym na stanowiskach weryfikatorów pracują osoby o dużym doświadczeniu i wykształceniu inżynierskim lub filologicznym.

Drugi filar stanowi grupa tłumaczy współpracujących. To dzięki ich otwartej postawie, elastyczności i wiedzy, jesteśmy w stanie wytwarzać produkt najwyższej jakości!

tlum2

Nasza polityka

Od 1989 r. polityka naszej firmy wobec współpracujących tłumaczy opiera się na uczciwości i rzetelności. Stawiamy na budowanie długofalowych relacji. Oznacza to rzetelność w płatnościach i otwartość na współpracę.

Nasz zespół weryfikatorów – zgodnie z opracowanymi kryteriami oceny – prowadzi proces weryfikacji przetłumaczonych tekstów i w razie potrzeby przekazuje informację zwrotną z weryfikacji.

Ogromnym atutem naszej pracy jest to, że każdego dnia uczymy się czegoś nowego. Taką atmosferę uczenia się od siebie nawzajem, dzielenia się doświadczeniami i wiedzą staramy się tworzyć także w kontaktach z naszymi współpracownikami.

tlum1

Rekrutacja

Tłumaczy współpracujących rekrutujemy zgodnie z wymogami normy EN-PN 17100. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, pobierz załączniki, wypełnij je i prześlij na adres: damar@damar.net.pl

Formularz rekrutacyjny
Oświadczenie tłumacza