Tłumaczenia techniczne Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Katowice

 

„Technika dojdzie do takiej perfekcji, że człowiek będzie się mógł obejść bez siebie.”
Stanisław Jerzy Lec

 

 

Jak na razie aforyzm Stanisława Leca możemy czytać z przymrużeniem oka… Dlatego jedną z naszych specjalizacji są tłumaczenia techniczne dla przemysłu, handlu i usługodawców. Mamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniu dla sektorów takich jak: hutnictwo, górnictwo, przemysł samochodowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł chemiczny, sektor budowy maszyn i urządzeń, sektor budowlany, branża budowy obiektów przemysłowych, branża kosmetyczna, przemysł szklarski i wiele innych.

Dla klientów z różnych branż utrzymujemy glosariusze branżowe i pamięci tłumaczeń, co pozwala zachować spójność terminologiczną przez lata współpracy, bez względu na to, który tłumacz aktualnie zajmuje się tłumaczeniem. W miarę możliwości odwiedzamy zakłady klientów lub poznajemy ich linie technologiczne i urządzenia podczas targów branżowych.

Specjalistyczne tłumaczenia techniczne wykonywane są przez tłumaczy-inżynierów i weryfikowane pod kątem merytorycznym przez wewnętrznych weryfikatorów.


hello

 

 

 
Jesteśmy także całkowicie otwarci na aktywną współpracę z inżynierami czy też autorami dokumentacji technicznej po stronie klienta. Taka aktywna współpraca jest jednym z najważniejszych etapów w procesie dążenia ku najlepszej jakości produktu końcowego, usprawnia proces tłumaczenia obszernych dokumentacji i pozytywnie wpływa na jakość.